Opcje przeglądania

logo mustaf exzone

 

Mustaf Medical, to firma produkująca jednorazowe artykuły dla medycyny i kosmetyki. Powstała na bazie działającej w Polsce od 1993 roku firmy Mustaf. Będącej jedną z pierwszych firm w kraju produkujących jednorazowe wyroby dla stomatologii i medycyny.

 

W swojej ofercie posiadamy jednorazowe podkłady higieniczne na rolce oraz serwety kosmetyczne. Są one dostępne w rozmaitych szerokościach oraz w bogatej kolorystyce. Realizujemy zamówienia spersonalizowane (np. nadruk unikatowego wzoru, logo lub nazwy firmy na podkładzie).

Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie w:

  • medycynie,
  • kosmetyce,
  • w gabinetach rehabilitacyjnych,
  • salonach masażu,
  • SPA
  • hotelach.

Dbamy o to, aby nasze wyroby były przyjazne zarówno dla lekarza jak i dla pacjenta. Od początku działalności niezwykle istotnym elementem polityki firmy są konsultacje ze środowiskiem medycznym, które pomagają nam w sposób optymalny zaprojektować nowe wyroby. Zaufało nam już wielu klientów.

Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością oraz bardzo dobrymi ocenami w testach konsumenckich, co potwierdzają tysiące lekarzy i pacjentów stosujących nasze produkty. Do produkcji podkładów i serwet wykorzystujemy surowce tj. 100 procent czystej celulozy oraz folia PE. Procesy produkcyjne oraz sprzedaż są poddane surowym regułom zgodnie z wymaganiami Systemu Zarządzania Jakością EN ISO 9001 potwierdzonego przez Placówkę Certyfikującą TÜV Rheinland InterCert Kft.

Zgodność naszych produktów z Dyrektywą dla Wyrobów Medycznych MDD 93/42/EEC została potwierdzona Protokołem Weryfikacji Deklaracji Zgodności Wytwórcy. Rygorystyczne przestrzeganie wszelkich norm i procedur zarówno podczas procesów produkcyjnych, jak i w polityce sprzedaży spowodowało, że jesteśmy szybkim i rzetelnym dostawcą, a nasze usługi stoją na najwyższym poziomie.


 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl